VoetzorgPlus Someren Lizette Tabak

VoetzorgPlus Someren Lizette Tabak

Lizette Tabak
Beusakker 19
5712 MG Someren
06-38895155
www.voetzorgplussomeren.nl
info@voetzorgplussomeren.nl

VoetzorgPlus Someren is een praktijk voor voetreflexPlus massages, lichaamsmassages en pedicure behandelingen. Voetreflexologie bewijst al eeuwenlang zijn effectiviteit. In de voeten weerspiegelt zich het hele lichaam. Door het masseren van bepaalde reflexzones op de voeten wordt de doorbloeding, energiedoorstroming en het zelfgenezend vermogen van het lichaam gestimuleerd. Dit leidt tot een betere gezondheid, vitaliteit en ontspanning van lichaam en geest. VoetreflexPlus therapie is een traditionele Chinese massage.
In mijn praktijk kunt u ook terecht voor massages die voor een weldadige ontspanning zorgen, deze massages kunnen helpen om klachten te verminderen en preventief om klachten te voorkomen.
De intuïtieve massage en sabaaydi massage zijn daar uitermate geschikt voor.