VoetreflexPlus Praktijk Let it Flow – Tünde De Baets

VoetreflexPlus Praktijk Let it Flow – Tünde De Baets

     Tünde De Baets

Kom in beweging – Wees jezelf – Leef

Heb je last van 

  • overgang (opvliegers, nachtzweten, brainfog, emotiebuien)
  • menstruatieklachten (pijn, onregelmatig)
  • PMS (boosheid, slecht slapen, stemmingswisselingen)
  • verstopping
  • blaasontsteking
  • te veel stress
  • burn-out
  • pijn in schouder, rug, knie, voet

Dan ben je bij Let it Flow op de juiste plek.

Voetreflextherapie is een geheel natuurlijke en zéér effectieve methode tegen lichamelijke en geestelijke ongemakken. Ze combineert de eeuwenoude wijsheid van het Verre Oosten met de moderne wetenschappelijke inzichten van het Westen. Ze is gericht op het stimuleren van het zelfgenezend-vermogen van het lichaam. Op de voeten wordt het lichaam gereflecteerd. Door het bewerken van de reflexen kunnen blokkades weggenomen worden waardoor de doorstroming van bloed, lymfe en energie verbetert.

Bij voetreflextherapie wordt niet de ziekte behandeld, maar de mens in zijn totaliteit. We zoeken naar de oorzaak en werken van binnenuit naar verbetering toe. Niets van symptoombestrijding. 

De aanrakingen op de voeten en benen halen je uit je hoofd en zetten je neer op de plek waar je nu bent. De ritmische, zachte of juist krachtige handelingen, de aanraking en de sfeer allemaal zorgen voor geborgenheid, warmte en vertrouwen. De wereld rondom je lost op en je vaart weg naar plekken tussen wakker zijn en slaap.

Als resultaat dat de pijn in je lichaam mindert, dat je emotioneel steviger staat, je meer kan hebben, je laat stress je niet overmeesteren, je slaapt weer goed, je kan geduld opbrengen tegen je naasten en op het werk. Simpelweg kom je weer op adem en laat je de zorgen los.

Reserveer je eerste sessie met me hier.

VoetreflexPlus Praktijk Let it Flow
Neptunusstraat 30
5721 BJ Asten
06 29 052 046

tunde@voetreflex-asten.nl
www.voetreflex-asten.nl