VoetreflexPlus praktijk Let it Flow

VoetreflexPlus praktijk Let it Flow

Tünde De Baets

Kom in beweging – Wees jezelf – Leef

Ik help vrouwen die bewust of onbewust ervoor kiezen om de weg naar zichzelf terug te vinden.

Met Let it Flow kom je in een veilige omgeving tot antwoorden op je (levens)vragen. Door je te verbinden met je essentie, ontdek je jouw wijsheid. Omdat je je innerlijke kracht versterkt ga je bewuster in het leven staan.

In de tussentijd ga je je lichaam voelen en daardoor leer je zijn signalen te herkennen. Als resultaat,  verminderen je lichamelijke en emotionele klachten en je krijgt meer energie voor je dagelijkse uitdagingen.

Met voetreflex, een luisterend oor en liefdevolle aandacht ondersteun ik je bij

  • overgang
  • menstruatieklachten
  • stress
  • burn-out
  • bewustwording
  • baby voetreflex.

Jij neemt de stappen en ervaart de weldaad als resultaat op je welbevinden.

 

Tünde De Baets

VoetreflexPlus Praktijk Let it Flow
Marialaan 33
5724 AB Ommel
06 29 05 20 46

tunde@voetreflex-asten.nl
www.voetreflex-asten.nl