VoetreflexPlus Praktijk Let it Flow

VoetreflexPlus Praktijk Let it Flow

                            Tünde De Baets

Kom in beweging – Wees jezelf – Leef

Ik help vrouwen die bewust of onbewust ervoor kiezen om

de weg naar zichzelf terug te vinden.

Met Let it Flow kom je in een veilige omgeving tot antwoorden op je (levens)vragen. Door je te verbinden met je essentie, ontdek je jouw wijsheid. Omdat je je innerlijke kracht versterkt ga je bewuster in het leven staan.

In de tussentijd ga je je lichaam voelen en daardoor leer je zijn signalen te herkennen. Als resultaat,  verminderen je lichamelijke en emotionele klachten en je krijgt meer energie voor je dagelijkse uitdagingen.

  • Je geniet van je leven in verbinding met jezelf, vanuit een gevoel van rijkdom. Je weet wat je hebt en je weet het te waarderen.
  • Je weet hoe je jezelf kan versterken. Je weet en waardeert waar je in staat bent. Je zet je talenten in en je geniet van je werk.
  • Je voelt je gelukkig. Je bent en leeft in de situatie en plaats waar je op dat moment bent. Je doet precies wat je moet doen en dat geeft je voldoening. Je leert genieten van de kleine dingen en je maakt daar tijd voor. Je leven is lichter omdat je weet wat je doet is goed genoeg. Je waardeert jezelf. Je bent gelukkig.
  • Je komt op voor jezelf en je kwets niemand onbedoeld met wat je doet en zegt. Je leeft in een goede verhouding met je emoties.
  • Je bent weer spontaan en gezellig. Je weet het plezier in het leven te vinden. Je lacht, doet gek en je weet hoe je ervoor kan zorgen dat je kiplekker in je vel zit.

Met voetreflex, een luisterend oor en liefdevolle aandacht ondersteun ik je bij

  • overgang
  • menstruatieklachten
  • stress
  • burn-out
  • bewustwording

Tünde De Baets

VoetreflexPlus Praktijk Let it Flow
Neptunusstraat 30
5721 BJ Asten
06 29 052 046

tunde@voetreflex-asten.nl
www.voetreflex-asten.nl