SVP Gezondheid bij de Oosterse dagen in het klok en peel museum

SVP Gezondheid bij de Oosterse dagen in het klok en peel museum

Therapeuten van SVP Gezondheid maakten de Oosterse sfeer compleet tijdens de Oosterse Dagen in het Museum in Asten. Al voor de 3de jaar waren onze therapeuten aanwezig op het tweedaagse evenement van het museum die met een verfijnde collectie van deelnemers en sfeermakers de bezoeker 2 dagen lang naar de mystieke oosten van de wereld brengt. Acupunctuur en voetreflex waren terecht aanwezig. Van beide therapieën mochten de bezoekers ter plekke een proefje van nemen. Onder de bomen in de zomerse tuin was er genoeg gelegenheid om directe verlichtende effect van acupunctuur te ervaren. Ook onze voetreflex therapeuten lieten hun lichte handen over de vele benen en voeten glijden. Zo namen ze de bezoekers in een korte tijd mee op verre afstanden, diep gezonken in rust. De reacties van de mensen was enthousiast. “Mijn hernia pijn is echt bijna niet meer te voelen!” “Wat een rust voel ik, en ik voel mijn darmen bewegen! Apart!” De voetreflex therapeuten hebben ook 3 massages van 30 minuten elk verloot tussen de inschrijvende. De winnaars worden binnenkort ingelicht. SVP Gezondheid staat volgend jaar weer graag klaar voor geïnteresseerden op de Oosterse Dagen.

Geef een reactie

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

%d bloggers liken dit: