Samen Voor Positieve Gezondheid!

Samen Voor Positieve Gezondheid!

Wij hebben als bestuur hard gewerkt om vorm te geven aan onze plannen. We hebben elkaar beter leren kennen en gaan nu samen verder op het door ons ingeslagen pad. Wij staan klaar voor diegene die ons nodig heeft en we zijn er voor elkaar.

De herfst heeft inmiddels zijn intrede gedaan en wij gaan daar zeker ook van genieten. De prachtige natuur, de frisse ochtenden en langere avonden zullen ons allen weer een nieuwe boost gaan geven. We gaan hiervan genieten!

Want genieten mogen we ook in dit jaargetijde niet vergeten …. 

Een warme herfstgroet van ons allen van SVP Gezondheid!

Bertine Martens

Geef een reactie

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

%d bloggers liken dit: