Praktijk Origin Lianne Kortenoeven

Praktijk Origin Lianne Kortenoeven

                     Lianne

Ik ben Lianne Kortenoeven; coach, familieopsteller en kindertolk.

Ik begeleid vrouwen in hun persoonlijke ontwikkeling, om via het doorbreken van je (familie) patronen weer terug te komen bij wie je écht bent, terug naar je Origin. Om vanuit innerlijke rust en vertrouwen in harmonie te leven, samen met je gezin.

Je wordt steeds getriggerd door je kind of je partner en je blijft in dezelfde valkuil stappen. Je komt in de strijd en de onrust terecht en blijft in hetzelfde cirkeltje ronddraaien. Je hebt weinig rust en ruimte voor jezelf en bent snel uit balans.

Met een combinatie van coaching en familieopstellingen help ik jou inzien welke patronen er langzaam ingeslopen zijn en hoe je deze patronen kunt veranderen. Door naar jezelf te kijken, waar jij vandaan komt en waarom jij doet wat je doet kom je tot inzichten. Jouw identiteit als moeder en als vrouw wordt duidelijker. Je ontwikkelt een bewuste aanpak waardoor er meer rust, balans en verbinding ontstaat.

Je bent van harte welkom!
Praktijk Origin
Lianne Kortenoeven
Asten
06-81502055
lianne@praktijkorigin.nl
www.praktijkorigin.nl
www.facebook.com/praktijkorigin
www.instagram.com/praktijk_origin