Praktijk Imala Anne-Marie Koppens

Praktijk Imala Anne-Marie Koppens

 

Anne-Marie Koppens
Keizersdijk 8
5721WG Asten
0493-697095
06-51032104
www.praktijk-imala.nl
info@praktijk-imala.nl

Praktijk Imala: Bewustwording en inzicht. 

Sensi-therapie/MIR-methode/Nieuwetijds-kindercoach/Rouwbegeleiding/Holistisch en systemisch werken en coachen/Individuele opstelling/Opstelling van de Ziel/Behandeling op het Ebstein-Barrvirus.

De cliënt staat centraal en blijft de regie in eigen handen houden. We begeleiden de cliënt en bieden technieken en tools aan die op dat moment passend zijn. Zodoende kunnen bewustwording en inzichten ontstaan. Het middel om veranderingen in werking te laten komen.

Door het ruime aanbod van technieken, wordt de cliënt op fysiek, mentaal en emotioneel vlak in zijn totaliteit behandeld.
Het is daarmee een zeer éffectieve en unieke vorm van therapie! We hebben als doel om de cliënt (baby, kinderen, volwassenen en ouderen) weer in balans te brengen op fysiek, mentaal, emotioneel en energetisch niveau. Doorgaans zijn er 2 tot 5 behandelingen nodig.